O nás

Image result for biovyrobky

Co je bioprodukt, biovýrobek a biopotravina

Slovo bio kolem sebe slyšíme denně a asi všichni tušíme nebo přesně víme, co znamená. Umíme však rozlišit jednotlivé pojmy jako bioprodukt, biovýrobek a biopotravina?

Bioprodukt neboli biovýrobek je prvotní surovina získaná z ekologického zemědělství a to buď rostlinného nebo živočišného původu (např. ovoce, zelenina, obilí, bylinky, vejce, syrové mléko nebo hospodářské zvíře). Jedná se tedy o surovinu, ze které se následně vyrábí biopotraviny a další ekologické výrobky (např. kosmetika, drogerie). Jako ostatní bioprodukt se označuje bioosivo, biosadba a biokrmivo.

Biopotravina je taková potravina, která je vyrobena dle legislativních podmínek o ekologickém zemědělství. To znamená, že biopotravina musí být vyráběna pouze z bioproduktů a její výrobce musí při její výrobě striktně dodržovat platné zákony (dodržovat technologické postupy, používat jen povolené přísady a přídatné látky). Biopotravinou tedy mohou být např. výrobky z ovoce, mléčné a masové výrobky, mouka, chléb a další.

Co je bioprodukt a biopotravina přesně definuje zákon č. 242/2000 Sb. o ekologickém zemědělství.

Naše služby poskytujeme v oblasti online podnikaní a současně provozujeme online weby.Najdete zde rady,články,slevové kupony,doporučení a další informace.Dále se zabýváme zprostředkování obchodu a služeb.

Naše weby sleduje 3000 000 lidi za rok

Současně provozujeme další webové stránky

http://www.diabetici.eu/

http://www.ekozivot.euhttp://www.kostel.euhttp://www.odluzit.euhttp://www.pamatky.euhttp://www.petr-beran.euhttp://www.seniori.euhttp://www.usov.eu


http://www.dopravce.euhttp://www.usedlost.eu

http://www.ucime.eu


http://www.obchod24.euhttp://www.emobilita.eu

http://www.cestujici.eu


http://www.handicapy.eu


http://www.delikates.eu
http://www.biovyrobky.eu


http://www.obcane.eu


http://www.varim.euhttp://www.divaci.euhttp://www.pacienti.eu


http://www.ekozdroj.eu


http://www.lekar24.euhttp://www.pojistnik.eu


http://www.zemedelec.eu

http://www.esidlo.eu


http://www.brozury.euhttp://www.chalupy-chaty.euhttp://www.dalnice.euhttp://www.eu-sport.euhttp://www.dieceze.euhttp://www.stanice.euhttp://www.mistopisy.euhttp://www.konzulting.euhttp://www.levandula.eu


http://www.vyrobek.eu


http://www.casina.euhttp://www.stavebnici.eu


http://www.smartmesto.eu


http://www.eobcan.eu
http://www.eubanka.euhttp://www.5g-sit.eu


http://www.umelci.art